Sexverhalen.com » Overspel » Veiling naslag

Met mijn (gescheiden) vriendin bezocht ik af en toe een nabijgelegen veilinghuis. Eerst naar de kijkdag. Noteren wat we leuk vonden en wellicht betaalbaar was. Zo ook deze keer. In een afgesloten vitrine lag een uit opengewerkte rozenblaadjes bestaande zilveren ketting met aan het einde een donkerrode robijn, die de rozenknop voor moest stellen. Ik was er meteen weg van. Ik liet de vitrine openen en bewonderde het sieraad. Ik maakte de bovenste knoopjes van mijn blouse los, vouwde de randen naar binnen en deed de ketting om. Van mijn borsten was links en rechts een stukje te zien (ik had een vrij kleine bh aan) en daar fonkelde het sieraad prachtig tussen. “Het staat je geweldig” vond mijn vriendin. Dat vond ook een onbekende gedistingeerde heer, die naast ons stond. Een wat oudere man, mooi gebruind en wat grijs aan de slapen. Met tegenzin deed ik de ketting af en gaf hem terug aan de veilingmedewerker. Ik noteerde het veilingnummer en de geschatte opbrengstwaarde. Niet bepaald goedkoop, maar het was het me waard.

Op de veilingdag zelf leek het uren te duren, voordat de ketting aan de beurt was. Ik bood er onmiddellijk op, maar iemand verder achter in de zaal ging er overheen. Zo ging het nog een tijdje door, ik was allang over de voorgenomen limiet heen, maar ik kon kennelijk niet winnen. Teleurgesteld stopte ik ermee. Ik kon me echt niet meer veroorloven en hoe kreeg ik zo’n bedrag ooit aan mijn man uitgelegd? Voor degenen, die dat wilden, kon na afloop meteen afgerekend worden en je kreeg dan het verworven goed direct mee. Ik had niets gekocht, maar mijn vriendin nog wel een paar kleine dingen. We gingen aan een tafeltje een kop koffie drinken en wachtten op het oproepen van haar veilingnummer. Geheel onverwacht kwam onze gedistingeerde heer eraan en vroeg of hij bij ons aan het tafeltje mocht gaan zitten. Hij heette Jan-Hendrik. Hij zag er niet alleen goed uit, maar rook ook heerlijk naar een zeer duur mannenluchtje. Zijn veilingnummer was hoger dan het onze en hij zou dus pas later aan de beurt komen. Maar hij zei tegen mij: “Ik wed, dat het voorwerp, dat ik gekocht heb, je volle belangstelling heeft. Blijf dus nog even zitten.” Zou hij mijn tegenbieder geweest zijn? Ik gebaarde naar mijn vriendin en zei: ”OK dan blijven we nog wel even”. Het hart klopte mij in keel. Na het betalen kwam hij terug met, jawel, de fraaie ketting! Hij leek nog nu mooier. Ik moest en zou hem hebben, koste wat kost. “Wat heb je er voor over?” vroeg Jan-Hendrik. “Een heleboel, maar ik kan mij die ketting financieel niet permitteren”. “Misschien is er andere mogelijkheid” zei hij mij charmant lachend aankijkend. Ik wist dat nog niet, maar kennelijk kun je geil worden vanwege iets wat je graag wilt hebben, maar niet zo eenvoudig kunt krijgen. Ik voelde onverwacht de kriebels in mijn kutje. Ik keek mijn vriendin aan: “Kunnen we bij jou verder onderhandelen”. Zij keek mij verrast aan en zei “OK”.

Op weg naar de auto waarschuwde ze mij “Kijk uit, hij wil je versieren!” “Ja dat snap ik ook wel, maar wat is zijn inzet, als ik hem terwille ben?” Mijn vriendin schonk eerst een lekker wijntje in. Het spel kon beginnen. Ik kwam al aardig op stoom en vroeg hem “Kun je mij de ketting nog eens omdoen, dan kunnen we goed kijken hoe hij me staat”. Ik trok prompt mijn blouse uit. Ik zag hem verzaligd kijken naar mijn goede figuurtje en hij deed voorzichtig de ketting om mijn nek. Nu wist ik het zeker: ik wou het sieraad voor geen geld meer kwijt. Het vooruitzicht, dat ik mij daarbij misschien wel zou moeten laten neuken door een vreemde man, maakte mij onverwachts erg opgewonden. Mijn vriendin maakte een paar foto’s en zei tot mijn grote verbazing “Als je nu ook je bh uitdoet, dan worden de opnamen nog veel beter”. Ik keek Jan-Hendrik aan “Dat kun jij vast wel goed”. Hij knipte vakkundig de sluiting los en ontdeed mijn van mijn bh. Het leek wel of de robijn extra fel schitterde tussen mijn borstjes met de grote, harde tepels. Later op de foto’s was dat mooi te zien. Nou, Jan-Hendrik wou meteen mijn boezem gaan pakken, maar daar wou ik (nog) niet van weten. Kreeg hij te makkelijk zijn zin, dan was hij al te vlug klaargekomen de deur uit: wellicht met de ketting. Ik kreeg een lumineus idee en knipte een vijf euro bankbiljet in 5 gelijke delen en gaf ze aan hem. “Wil je met mijn borstjes spelen, dan moet met één deel van het biljet betalen. Als je alle delen vanavond zou verspillen, dan blijft de ketting met robijn zelf nog over als je allerlaatste inzet. Ga je akkoord?” Als antwoord gaf hij mij een deel van het vijf euro biljet. Hij wou echter niet zichtbaar in beeld op de foto’s. “OK, begon maar!” Hij masseerde eerst beheerst mijn beide borstjes. Dat voelde geweldig, veel beter dan dat vaak veel te ruwe geknijp erin. Toen begon hij met tepeltje draaien, een soort hete draad begon door mij kutje te lopen. Ik hield het zowat niet meer. Als hij zo doorging kwam ik wel erg vlug klaar.

Mijn vriendin vond, dat ze niet kon achterblijven en had ook haar blouse en bh uitgedaan. Hoewel wij samen nog nooit gevreeën hadden, vond ik dat ook zij – als gastvrouw – best een lekker gevoel verdiende. Ik zei tegen Jan-Hendrik “Je bent vast padvinder geweest, dus ben je iedere dag wel in voor een goede daad. Vandaag is dat het verwennen van Ansje. Jij pakt haar ene borstje en ik de andere. Het kost je geen deel van het bankbiljet”. Nou, ik wist niet dat ze zo heet was. Toen we beiden aan haar tepels zogen, begon onbedaarlijk te schokken en ze kwam klaar. Haar benen raakten in een soort ongecontroleerde beweging en bleven een paar minuten heen en weer gaan. Haar ademhaling was wild en het leek of ze naar lucht snakte. Ik had dat nog nooit meegemaakt, maar Jan-Hendrik vertelde dat ze binnen een paar minuten weer tot bedaren zou komen. En dat klopte ook. Inmiddels was hij op de bank bovenop mij gaan liggen en zoog heerlijk aan mijn tepels. “Mag ik je broek uitdoen?”. “OK, maar dat kost je een deel van je bankbiljet”. Weer betaalde hij grif. Hij trok mijn broek uit en ging met zijn hoofd tussen mijn benen liggen en begon met bolle wangen zijn hete adem door het katoen van mijn slipje te blazen. Het was verrassend lekker en al gauw was mijn kutje kletsnat. Maar voor hij vingers kon gaan gebruiken, vroeg ik “Zal ik je uitkleden? Zo ja, dan wel betalen” Toen was al 3/5 van het bankbiljet in mijn bezit. Ik kleedde hem helemaal uit. Hij had voor zijn leeftijd een mooi bruin, afgetraind lijf. Hij rook inderdaad lekker. Ik zoog nog even aan zijn tepels en knabbelde er op. De meeste mannen vinden dat best wel lekker, is mijn ervaring. Toen likte ik over zijn buik net boven de schaamhaargrens. Hij kreunde wat en ik zag zijn piemel omhoog komen. Ik moest mij inhouden om er nu al aan te gaan likken. Er viel immers nog een ketting te veroveren! “Heb je het volgende deel er voor over om mijn slipje uit te trekken?” Ja hoor, daar had ik ook deel 4. Nu likte hij mijn kutje zo intensief, dat ik wel klaar moest komen. Ik duwde mijn poesje zo strak mogelijk tegen zijn gezicht en het onder al jankend als een jonge hond. Nu wilde hij natuurlijk bij mij naar binnen. En hij offerde daarom zijn 5e deel. Ik ging schrijlings op hem zitten, liet zijn piemel naar binnen glijden en begon te wippen. De ketting bewoog in dat ritme mee. Nu was het ogenblik daar: “Wil je zonder condoom je zaad in mij schieten, dan moet je nu het ultieme offer brengen en de ketting bij mij laten”. Jan-Hendrik behoefde niet lang na te denken “Ja, zoiets had wel gedacht. OK!” En hij ging in volle galop door. Hij neukte echt lekker, dus ik zou waarschijnlijk toch wel klaar gekomen zijn. Maar door het veroveren van mijn trofee, was ik zo opgewonden geraakt, dat ik een paar maal achter elkaar al sproeiende klaar kwam, voordat hij zijn sperma in mijn kutje kon laten lopen. Er lag gelukkig een plaid over de bank. Nou, die kon wel meteen in de was.

Ansje wilde nu ook graag geneukt worden en ik moest toch echt naar huis. Ik ging nog even een paar minuten op haar liggen om in ons blootje te kunnen knuffelen. Ik had al gezien, dat Jan-Hendrik een blauw pilletje geslikt had, toen we weggingen bij het veilinghuis. Hij kon het dus vast nog wel een keer. Ik wisselde met hem van plaats. Terwijl ik mij nog aan het aankleden was, schoof hij al bij haar binnen. Terwijl ze aan het neuken waren, gaf ik ze één voor één een lange tongkus en verliet het appartement. Thuisgekomen had mijn man direct in de gaten, dat ik erg opgewonden was: “Hoe was het op de veiling?” “Boven verwachting. Ik ga zo douchen en dan kom ik bij je met alleen het voorwerp, dat ik gewonnen heb, aan. En pieker maar niet over het hoge waarde. Ik heb het bijna voor niets in handen gekregen!”

Lees het vervolg:
Sexverhalen categorie: Overspel | Sexverhaal gaat over: , , , ,
47 stemmen, gemiddelde waardering van dit verhaal 7,83
Loading...

Kletsen over dit verhaal?

Erotisch Sociaal Netwerk | De volgende personen praten er graag over!

geileteef (40)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

desiree81 (37)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

lisa71 (47)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

hotshotxxx (38)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

christin71 (47)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

Reageer op dit Sexverhaal

Reacties

Lekker verhaal en bewijs als een vrouw echt iets wil dan
laat zij zich ervoor zeker neuken.Het is dan aan de man
te eisen dat hij waar krijgt voor zijn geld. Heb je te doen met een zakelijke vrouw zoals ik heb dan mag je haar neuken maar daarbij is zij in gedachten met andere zaken bezig. Veel genot in dat geval beleef je er niet aan Het is bij mij zelf dan meestal zo ” Haast U maar dat ik il er vanaf ben. Maar wanneer wij uitgaan in gezelschap met verschillende vrienden en zij wordt het hof gemaakt door een vip dan maakt ze wel de nodige tijd om na een geflirt te verdwijnen en pas na een neukpartijtje terug te verschijnen en dan is zij steeds zonder slipje en is haar kutje nog plakkerig van sperma!

Reactie van Winnie Coop op 3 april 2018 om 08:37

Beantwoorden