Sexverhalen.com » Extreem » De veiling

Luister?

daar stond ik dan. spreidstang die mijn voeten uit elkaar hield, ballgag in mijn mond, anaalhaak in mijn kont die middels een ketting verbonden was met mijn geboeide handen achter mijn nek en uiteraard een blinddoek en collar. Ik voelde de warmte van spot lights op mijn lichaam.

Maar hoe was ik hier nu terecht gekomen?
Laat ik mijzelf eerst voorstellen. Ik ben Jantine, een getrouwde vrouw van 42 jaar. In mijn vorige huwelijk had ik 2 kinderen gekregen en dat zorgde ervoor dat mijn lichaam niet meer zo strak was als ik graag zou willen. Ik zat, zoals mannen zouden zeggen, lekker in het vlees. Ik ben 1,80 groot, brede heupen, lang licht krullend bruin haar en e cup borsten met piercings door beide tepels.
Nadat mijn vorige relatie op de klippen liep kwam ik mijn huidige man Rob tegen. We hebben een heerlijke relatie en ik heb om de week mijn kinderen dus dat geeft een hoop vrijheid.

Gaandeweg mijn relatie kwam ik er achter dat mijn nieuwe man in het verleden al het nodige had geëxperimenteerd op sex gebied. Dat prikkelde mijn nieuwschierigheid behoorlijk want ik had weinig spannends beleefd. Tijdens een potje sex na een avondje met wat veel wijn op gaf hij mij opeens een flinke tik op mijn billen, het was alsof er een elektrische schok door mijn lichaam ging en van pure geilheid en wilde lust schreeuwde ik hem toe dat hij deze slet eens goed moest afneuken. na deze sexpartij raakten we aan de praat en bleek dat zijn experimenten met name op bdsm gebied waren geweest. Hij vertelde mij zijn ervaringen en het bleek dat hij erg hield van onderdanige vrouwen. Ik hing aan zijn lippen en wilde alles weten. Het hele gesprek wond mij enorm op en dat ontging ook mijn man niet. Plotseling zei hij met een strenge blik en dito stem ” op je rug, benen wijd en vinger jezelf klaar voor mij slet” deze wending had ik even niet verwacht en verlamde mij enigzinds waardoor ik eigenlijk niet reageerde. Pets, een tik op mijn billen ! nu meteen slet kwam er directief achteraan. Ik gehoorzaamde snel, draaide me op mijn rug en spreide, met enige, gêne mijn benen en begon met mijn behoorlijk natte kut te spelen. Hij ging er eens goed voor zitten en beval mij pas klaar te komen na zijn toestemming. Ik was al zo ver heen dat ik al niet meer reageerde op zijn commando en dat liet hij meteen merken. Hij pakte mijn beide tepels en kneep er venijnig in. ” als ik je iets opdraag reageer je met: ja meester”. met moeite kon ik ” ja meester” uitbrengen. Braaf sletje was zijn reactie terwijl hij mijn tepels los liet. Ga door zei hij en ik concentreerde mij weer op mijn geilheid. Al snel diende zich een orgasme aan en mijn man, die mij lichaam kon zien kronkelen herinnerde mij eraan dat ik pas mocht klaar komen na zijn toestemming. dat was nog niet zo makkelijk maar na zijn uiteindelijke toestemming beleefde ik een ongewoon explosief orgasme. Dit was mijn eerste ervaring met Bdsm. Deze dynamiek zette zich voort en evolueerde tot het punt waar we nu waren aanbeland. Wij hebben geen 24/7 D/S relatie maar benaderen dat wel. ik ben zijn volledig onderworpen slavin en binnen de grenzen die wij hadden afgesproken mag hij met mij doen wat hij wil. één van de, in het begin, afgesproken harde grenzen was dat er geen anderen dan wij tweeën bij ons spel betrokken waren. Enige tijd geleden had ik hem opgebiecht dat ik wel eens fantasieën had om als slavin verkocht te worden aan de hoogste bieder. Hij gaf aan hier wel moeite mee te hebben, vooral het delen van zijn grote liefde stond hem tegen, maar hij stond hier niet onwelwillend tegenover. Verder hadden we hier eigenlijk niet echt meer over gesproke tot vanochtend aan de koffie.

Hij sprak mij aan en herinnerde mij aan mijn fantasie en deelde mede dat die nog dezelfde avond bewaarheid ging worden.
ik kreeg opdracht om in het gebruikelijke tenue om 1800 uur klaar te zijn. gedurende de dag had ik nogal last van zenuwen! het vierde door mijn keel en een knoop in mijn maag. Uiteindelijk was het 1800 uur en stond ik klaar zoals gewenst. pumps, een leren collar en een lange jas, dat was alles. Na een tijdje gereden te hebben kwamen we aan bij een afgelegen maar zeer riant huis. voordat we stopten overhandigde hij mij een blinddoek die ik voor moest doen. Nadat hij mij voorzichtig uit liet stappen werd ik ergens heen geleid na, wat later bleek, een voordeur te zijn die direct werd opengedaan. Ik hoorde een mannen stem tegen mijn man zeggen:”is dit de handelswaar voor vanavond?”, jazeker hoorde ik Rob zeggen en ik werd naar binnen geleid. Eenmaal binnen gekomen klikte iemand iets vast aan mijn collar en werd ik verder geleid het huis in. we kwamen uit in een ruimte en Rob deed mijn jas uit en was ik dus naakt. Hij kuste mij hartstochtelijk en fluisterde ” succes sletje” in mijn oor en liep weg. Kort daarna kwam iemand anders de kamer binnen die mij een venijnige tik op mijn komt gaf met het commando “bukken teef” er achteraan. ik reageerde meteen en deed wat mij opgedragen werd. ik voeld dat er iets koude tussen mijn billen door liep en besefte al snel dat dit glijmiddel moest zijn want al snel voelde ik voorzichtig iets kouds mijn sterretje binnen dringen en werd ik rechtop gezet. pets, weer een tik op mijn billen gevolg door de opdracht op mijn handen in mijn nek te leggen. meteen voelde ik koud metaal tegen mijn polsen en voeld ik dat er iets omheen ging wat dicht klikte, handboeien dus. ik voelde dat het ding in mijn kont strak omhoog getrokken werd en mijn handen omlaag. Opeens voelde ik een stekende pijn in mijn tepels en kreeg ik de opdracht mijn mond open te doen die direct door een ronde rubberen bal gevuld werd. Ik voelde dat er een riempje achter mijn hoofd werd vastgezet en de ballgag zat op zijn plek

Na wederom een tik op mijn billen werd ik gesommeerd te volgen en ik werd aan de riem van mijn collar voorzichtig weg geleid en uiteindelijk een warme ruimte in van waaruit een luid geroezemoes klonk. In de warme ruimte werd ik drie trap treden opgeleid en hielden we stil. iemand gaf een gevoelige tik op mijn tepels en commandeerde dat ik mijn benen wijd moest doen waarop ik iets rond mijn beide enkels voelde sluiten en ik merkte dat ik mijn benen niet meer kon sluiten.
Her geroezemoes viel stil en iemand begon te spreken. Beste vrienden,zei hij, we zijn vandaag wederom bij een om een aantal slavinnen te veilen en ik heb de koopwaar bewonderd en moet zeggen dat er weer voortreffelijke koopwaar is aangeboden.
Godver, ik begon nu toch echt serieus zenuwachtig te worden, er was echt geen weg meer terug! Wil ik dit echt wel schoot er door mijn hoofd maar mijn reeds natte kut gaf al antwoord…..

De spreekstalmeester gaf aan dat de veiling kon beginnen en kondigde de eerste koopwaar aan. Dames en heren, de eerste slavin die geveild gaat worden is de exotische schoonheid Trisha. Kut, ik was nog niet aan de beurt, meer tijd voor zenuwen dus. Het bieden begint met 10 euro, wie bied er meer?. Al snel liepen de biedingen op naar 100 euro en uiteindelijk werd afgehamerd op 130 euro.

De veilingmeester hield de vaart er goed in en ging verder, de volgende slavin is de diktietige schoonheid Jantine! er gaat een schok door mijn lichaam als ik besef dat het moment nu echt is aangebroken, het is nu mijn beurt! ik wordt naar voren gedirigeerd en merk dat ik langzaam ronddraai, waarschijnlijk sta ik op een of ander ronddraaiend plateau zodat iedereen een uitstekend uitzicht heeft op mijn lichaam.
De biedingen beginnen weer bij 10 euro, maar bij 90 euro komt er geen nieuw bod. Teleurgesteld bedenk ik dat ik toch echt wel meer waard ben dan een schamele 90 euro. net op het moment dat ik de hoop op een beter bod opgeef klinkt een voor mij nieuwe stem die krachtig 180 euro bied. De veilingmeester reageert verbaasd en herhaald dat het vorige bod op 90 euro stond. De stem van het bod antwoord cryptisch dat hij ook niet voor hem alleen bied. Aangezien er niemand een tegen bod doet hamert de veiling meester af op 180 euro. iemand verwijderd mijn spreidstang en ik wordt aan mijn leiband de trappen afgeleid en merk dat ik wordt overgedragen aan mijn nieuwe eigenaar.
Mijn hart bonst in mijn keel! wat gaat er allemaal met mij gebeuren? waar ga ik heen? wie is/zijn het? maar ondanks mijn zenuwen en spanning merk ik dat het hele gebeuren mij niet onberoerd laat, ik voel de nattigheid tussen mijn benen!

Ik wordt aan mijn leiband meegevoerd en ik verwacht dat we naar buiten gaan maar nog voor dat ik de buitenlucht voel voel ik een ruk aan de ketting en ik stop. Pets, weer een striemende tik op mijn billen, “knielen teef” krijg ik te horen waar ik uiteraard meteen gehoor aan geef. Ik merk dat er meerdere mensen de ruimte betreden en dezelfde stem vervolgd met iets luider stem ” zie hier ons teefje, gebruik haar waar ze voor is aangeschaft!” Ik wordt aan mijn tepels overeind getrokken en mijn handboeien en anaalhaak worden verwijderd. “Bukken slet” krijg ik te horen en ik voel een stang bij mijn middel waar ik overheen buig en mijn schouders raken ook metaal. mijn polsen worden vast gezet en mijn benen worden gespeeld middels een spreidstang. direct voel ik een pik tegen mijn lippen die direct mijn stort in schuift. in een langzaam tempo wordt ik in mijn keel gebeukt, steeds dieper totdat ik zijn ballen tegen mijn kin aan voel slaan bij elke meuk beweging. ik voel overal handen mijn lichaam verkennen. wat een uiers heeft die slet hoor ik iemand zeggen terwijl er ruw aan mijn tepels worst getrokken, daarna voel ik een stekende pijn in mijn tepels als iemand er tepel klemmen op zet. een andere hand verkend mijn kont en voeld tussen mijn benen. “Tering, die teef is zeik nat” hoor ik iemand zeggen. “Wat een geile slet” zegt een andere stem. Er wordt een flinke pik mijn zeik natte gleuf ingeschoven die mij gelijk in hoog tempo af begint te neuken. Tegelijkertijd worden mijn billen onder handen genomen met een zweep, in hetzelfde ritme als de stotende paal in mijn kut. Deze stopt even en ik voel iets tegen mijn sterretje, deze wordt voorzichtig opgerekt door steeds meer vingers die later vervangen worden door een hele flinke buttplug, Jezus, het lijkt wel of mijn anus uitscheurd. Maar daar hebben de heren geen boodschap aan. mijn kut en mond worden genadeloos afgeneukt. ik hoor de vent die mijn keel neukt kreunen “ik ga die sletten bek vol spuiten” en nog voordat hij is uitgesproken voel ik zijn pik harder worden en worden er golven warm zaad in mijn keel gespoten. ik probeer alles weg te slikken maar dat lukt niet en ik voel het over mijn kin lopen. De verslavende paal wordt terug getrokken maar zijn plaats wordt gelijk door een ander ingenomen die wat dunner maar een stuk langer is. Deze pik kent geen genade en ramt hem direct in mijn huig. met moeite kan ik mijn kokhals reactie onderdrukken. ondertussen is de pik in mijn kut ook aan het klaar komen. zijn zaad loopt langs mijn benen. Door zijn woeste beuken slingeren mijn tieten heen en weer op het ritme van zijn stoten en degene die mijn kont met een zweep bewerkt laat zich ook nog niet onbetuigd.

Godver, ik wordt gewoon gebruikt als een slet met 3 neuk gaten, bedenk ik me. Deze gedachte maakt mij alleen nog geiler dan ik al was. Ik voelde pik die mijn keel gebruikt klaar komen en ik krijg en 2e lading warm zaad te verwerken wat mij wederom niet geheel lukt. De paal die mijn kut net heeft volgespoten trekt zich terug en ook degene die mijn billen net de zweep bewerkt stopt. Mijn polsen en enkels worden losgemaakt. iemand trekt mij aan mijn haren overeind en dirigeert mij ruw een paar stappen weg. aan mijn tepels klemmen wordt ik omlaag getrokken met de woorden “knielen teef
” blijkbaar sta ik over iemand heen die zijn paal mijn kut in dirigeert. aan mijn haren wordt ik voorover getrokken zodat er weer een paal mijn mond in geramd kan worden. Tegelijkertijd wordt de buttplug uit mijn kont gehaald en ik hoor iemand zeggen “zo, eens kijken of de anus van die teef er klaar voor is”. oei, denk ik, dit wordt hedtig. ik ben namelijk nog nooit tegelijkertijd in mijn kut en kont genomen. maar de heren bewijzen wederom dat ik maar een set neuk gaten ben want zonder pardon schuift er een ingevette flinke paal mijn kont in. ik kan allen maar kreunen als gevolg van de pik in mijn keel. het lijkt wel of de heren nu pas op stoom komen, ik voel een knallend orgasme opkomen die uit het diepst van mijn wezen lijkt te komen en ik kom kreunend en schokkend klaar terwijl ik nog steeds genadeloos in mijn gaten geneukt wordt. is de ene paal klaargekomen dan wordt zijn plek ingenomen door de volgende.
Dit gaat zo een tijdje door, ik heb geen benul meer van tijd of hoeveel pikken er al in mijn lichaam gestoken zijn maar mijn kaken worden stijf en mijn kont en kut staan in brand. De laatste palen worden terug getrokkenen enik wordt aan mijn haren van de onderliggende vent getrokken. Wederom wordt ik op mijn knieën gezet maar nu volgt het commando ” vinger jezelf klaar teef” Gehoorzaam begin ik mijn gleuf te vingerend die nat is van het vele zaad en mijn eigen geil. ik merk dat er mensen om mij heen staan en hoor dat ze zich staan af te trekken. ” tijd voor de grande finale” zegt iemand. Een voor een voel ik klodders zaad overal op mijn lichaam landen terwijl ik wederom intens mlaar kom. Als er niemand meer klaar komt krijg ik te horen dat ik elke pik schoon moet maken. De een na de andere pik wordt mijn mond ingeschoven en braaf lik en zuigt ik ze helemaal schoon.
Dan hoor ik de stem die ook op mij geboden had zeggen dat ze mij moesten afleveren zoals ze mij gekregen hadden. ik wordt ergens heen geleid en hoor water lopen. ik wordt onder een douche gezet, helemaal afgezeepr en afgedroogd. De Ballgag en anaalhaak worden teruggezet ( wat nu wel heel makkelijk gaat) en onder luid applaud wordt ik aan de leiband weg geleid. Opeens merk ik dat de temperatuur in de ruimte waar we komen veranderd. ” hier is je slavin weer, precies zoals we beloofd hadden” hoor ik iemand zeggen. Bedankt man, hoor ik opeens de bekende stem van Rob zeggen. Hebben jullie haar goed gebruikt vraagt hij. “Tuurlijk” zegt de onbekende, “mijn god wat een goed getrainde geile teef bezit jij man” zegt hij erachteraan. Ik ben trots op mijn slavin zegt Rob nog terwijl hij mijn jas aan doet en aan de leiband weg leid en de auto in helpt stappen. Daar verwijderd hij de blinddoek en ik kijk verbaasd om mij heen en naar het lachende gezicht van Rob.
was het lekker schatje? vraagt hij terwijl hij zijn telefoon pakt en mij iets laat zien. Daar op het kleine scherm zit ik, geknield tussen 11 stijve pikken en 1 in mijn mond.
“Jezus” zeg ik, ik heb een een heel voetbal elftal afgewerkt! rugby elftal verbeterd hij lachend terwijl we weg rijden en ik in een gelukzalige slaap val.
xxx J

Lees het vervolg:
Sexverhalen categorie: Extreem | Sexverhaal gaat over: , ,
49 stemmen, gemiddelde waardering van dit verhaal 8,02
Laden...

Kletsen over dit verhaal?

Erotisch Sociaal Netwerk | De volgende personen praten er graag over!

Lilie (22)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

feroza (29)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

TessaSletjexxx (32)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

GeileLatifa (24)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

yessenia (31)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

hotchananie (29)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

MissKate (46)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

Roksy (20)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

sugartoy (33)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

Sophie44 (40)

Wat vind jij...

Geil verhaal?

Gerelateerde Verhalen

Misschien vind je deze verhalen ook leuk om te lezen

8 juni 2018 7.8

Mijn SM ervaring

vrijdag 8 juni 2018 in Extreem

waardering: 7.8

9 maart 2015 7.8

Haar naam was Use me

maandag 9 maart 2015 in Extreem

waardering: 7.8

26 juni 2015 9.0

Liggend op bed

vrijdag 26 juni 2015 in Extreem

waardering: 9.0

5 januari 2017 8.4

Hoe ik een pantyslaaf werd

donderdag 5 januari 2017 in Extreem

waardering: 8.4

23 januari 2017 7.6

SM op het naaktstrand

maandag 23 januari 2017 in Extreem, Homo

waardering: 7.6

27 januari 2017 7.5

Maaike van vrouw tot slavin (14)

vrijdag 27 januari 2017 in Extreem

waardering: 7.5

10 november 2017 8.1

De sexclub (2)

vrijdag 10 november 2017 in Extreem, Lesbisch

waardering: 8.1

4 februari 2018 6.8

Etenstijd

zondag 4 februari 2018 in Extreem

waardering: 6.8

26 maart 2018 8.1

Gehoorzaam

maandag 26 maart 2018 in Extreem

waardering: 8.1

14 juni 2018 6.8

Mijn nieuwe meesteres

donderdag 14 juni 2018 in Extreem

waardering: 6.8

Reageer op dit Sexverhaal

Reacties

Tip, wil je in contact komen met iemand via sexverhalen.com... Gebruik de Sexverhalen.com CHAT. Klik hier!

mooi verhaal. Wel stevig voor een vrouw met weinig ervaring.

Reactie van Gert op 2 februari 2022 om 17:32

Beantwoorden